Červen 2008

fotky skupiny

21. června 2008 v 17:57 | Vevík |  Le monde
Le MondeLe MondeLe MondeLe MondeLe Monde

zajímavosti o skupině

21. června 2008 v 17:21 | Vevík |  Le monde
Allice narozena ve Zlíně 2.5.1987. Od malička se věnovala zpěvu a sportu. Její oblíbenou hudbou je R'n'B a Hip-Hop !

Derrick Wilson - " raper " skupiny Le Monde. Narodil se v Americkém městě Houston a to 15.11.1979 . Od malička závodně sportoval a hrál basketbal. Již ve 12letech se Derrick dostal do problémů se zákonem .Miluje černou muziku a hip hop. Rád by se nadále věnoval rappu a hudbě a chtěl by ve svých textech tak trochu nastínit své příběhy z ulic.
Plynule se domluví Japonsky a samozdřejmě Anglicky. Česky by jste se momentálně s Derrickem nedomluvily ale říká : mým největším cílem je se naučit češtinu, ale vím že to bude hodně tvrdý oříšek .

V České republice se hudební duo proslavilo singlem Vzducholoď který šplhá na vysoká místa i v USA v Něměcku,Australii a mnohá zemí světa.

Pro skupinu Le Monde je běžné vystupovat v zahraničních městech jako je New Yourk nebo Sydney. V současné době objíždí skupina české diskotéky.
tady je pár odkazů na poslech písniček...
Pokud ti ovšem nestačí pouze poslech a chceš si nějakou písničku od Le monde stáhnout, tak tu pro tebe mám odkazy na stáhnutí ;)


popis

16. června 2008 v 16:38 | Vevík |  Yorksire Teriér(Jorkšírský teriér)
Hmotnost: tělesná hmotnost je do 7 liber (3,1 kg).
Zbarvení: temně ocelově modré (ne stříbřitě modré), táhnoucí se od vrcholu hlavy ke kořeni ocasu, nikdy s příměsí plavých, bronzově zbarvených nebo tmavých chlupů. Srst na hrudi je sytě, jasně tříslová (tan). Všechny tříslově zbarvené chlupy jsou u kořene sytější než ve střední délce a světlají k vrcholu.
Vzhled: hlava: spíše malá a plochá, ne příliš okrouhlé lebky, ne příliš dlouhá v čenichové partii nos je černý.
Oči: středně velké, tmavé a jiskrné, inteligentního výrazu. Posazené jsou tak, že hledí vpřed, nejsou vystouplé, okraje očních víček jsou tmavé.
Uši: malé, tvaru písmene V, nesené vzpřímeně, nasazené ne příliš po stranách, kryté jsou krátkou srstí, velmi sytého odstínu pálené (tan).
Zuby: v čelistech kolmo nasazené a správně rozmístěné, pravidelného, nůžkového skusu.
Krk: dobře utvářený.
Tělo: kompaktní, s přiměřeně klenutými žebry, silnými bedry. Hřbet je rovný.
Končetiny: hrudní končetiny jsou pevné, dobře kryté sytě zlatavou srstí, která je tmavší u kořenů než na koncích toto zbarvení nezasahuje nad lokty. Pánevní končetiny jsou při pohledu zezadu zcela rovné, hlezna nevybočená ani nevbočená. Stejně osrstěné a zbarvené jako přední, přičemž toto zbarvení nevystupuje nad hlezna. Tlapy. okrouhlé, drápy černé.
Ocas: obvykle se kupíruje na polovinu délky, je úplně osrstěný, barva srsti je modrá a sytější než na zbytku těla, a to zvláště na samém konci. Nesený je lehce nad úrovní hřbetu.
Srst: na těle je přiměřeně dlouhá, zcela rovná, nezvlněná, lesklá, jemná, hedvábná, nikoli jako vlna. Na hlavě je dlouhá, bohatá, sytě zlatá, tmavší na stranách hlavy, kolem uší a na čenichové partií, kde je zvlášť dlouhá. Tříslová barva (tan) na hlavě nezasahuje až na krk, ani zde neobsahuje žádné tmavé nebo černé chlupy.

životopis Gwyneth Paltrow

14. června 2008 v 21:44 | Vevík |  Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Herečka

Datum narození: 27.09. 1972 (35 let)
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy


Gwyneth Paltrow se narodila v Los Angeles jako dcera herečky, Blythe Dannerové (držitelka Oscara) a producenta/režiséra Bruce Paltrowa (zemřel v roce 2002). Již od svých pěti let se začala objevovat po boku své matky v malých divadelních rolích. Když jí bylo 11 let celá rodina se přestěhovala do Massachusetts. Kde její otec začal režírovat divadelní představení a to bylo období kde její herecká kariéra začínala a práce rodičů Gwyneth velmi ovlivnila. Odmaturovala na Spence School a pak odešla studovat antropologii na Kalifornskou univerzitu předtím, než se rozhodla a začít kariéru herečky.

Filmovým debutem byla role v roce 1991 ve filmovém muzikálu Křik. Ve stejném roce ještě hrála mladou Wendy ve Spielbergově filmu Hook. O dva roky později udělala významný dojem ve filmu Kost a kůže (Flesh and Bone) . Dále získala malinkou, ale nezapomenutelnou roli v Mrs. Parkerová a začarovaný kruh (Mrs. Parker and the Vicious Circle - 1994) a Jefferson v Paříži (Jefferson in Paris - 1995)

Opravdová sláva přišla, když natočila thriller Sedm, kde si zahrála maličkou roli po boku Brada Pita jako jeho žena. Nebyla to jen ta role co ji proslavila, ale mnohem více pozornosti se věnovalo její známosti s Bradem Pittem. Hereckým úspěchem byla pro Gwyneth v roce 1996 hlavní role ve filmové adaptaci románu Jane Austinové Emma. Za tento snímek a její dokonalý britský akcent se jí dostalo velkého uznání. Ještě ten stejný rok si zahrála ve dvou filmech: Tajemný telefon (The Pallbearer) a Gambler (Hard Eight, Sydney).

Následně natočila filmy jako Velké naděje (Great Expectations), Srdcová sedma (Sliding Doors) a Dokonalá vražda(A Perfect Murder) . Nepochybně nejúspěšnější byla romantické komedii Zamilovaný Shakespeare (Shakespeare in Love), za který získala Zlatý Glóbus, cenu Screen Actors Gild Award i Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli. Díky těmto oceněním se z Gwyneth stala opravdová hvězdu. Dalším filmem byl Talentovaný pan Ripley, který si dělal také zálusk na Oscara , ale nakonec jej nezískal. Komedii Duets, režíroval Gwynethin otec Bruce Paltrow.

Roku 2005 si zahrála ve filmu režiséra Johna Maddena Důkaz, který vypráví působivý příběh mladé ženy Catherine (Gwyneth Paltrow), kterou pronásleduje minulost jejího otce (Anthon Hopkins) a stíny její vlastní budoucnosti; Důkaz odhaluje spojení mezi genialitou a šílenstvím, křehký vztah mezi otci a dcerami a podstatu pravdy a rodiny.

fotkym Gwyneth Paltrow

14. června 2008 v 21:43 | Vevík |  Gwyneth Paltrow
Gwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth PaltrowGwyneth Paltrow

životopis Christina Applegate

14. června 2008 v 21:24 | Vevík |  Christina Applegate

Christina Applegate

Herečka

Datum narození: 25.11. 1971 (36 let)
Místo narození: Hollywood, California, USA
Znamení: Střelec
Christina se narodila herečce Nancy Priddeové a reklamnímu řediteli v nahrávací společnosti Bobbymu Applegate, ale brzy po jejím narození se rodiče rozvedli. Poprvé debutovala v matčině náručí už jako tříměsíční kojenec v televizním seriálu "Days of Our Lives". Svou první skutečnější roli získala opět po boku své mámy v hororu "Jaws of Satan" (1981). Po roli mladé Grace v televizním autobiografickém filmu "Grace Kelly" (1983) ukázala svůj šarm v seriálu "Heart of the City" (1986). Jako nováček se v roce 1987 objevila v úspěšném televizním seriálu Fox TV Ženatý se závazky "Married...With Children" v roli Kelly Bundy. Během jejího desetiletého působení v tomto seriálu jí herecké rodiče ztvárnili Ed O'Neill (Al Bunda) a Katey Sagal (Peggy Bundová).

Mladá hvězdička Christina přešla z komediálního charakteru Kelly na vážnou roli mladé prostitutky a narkomanky ve filmu Ulice "Streets" (1990). S komediálními rolemi se, ale nerozloučila a hned v roce 1991 si zahrála v komedii pro náctileté Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela "Don't Tell Mom the Babysitter's Dead", v roli pro ni netypickou inteligentní Sue Ellen Crandell. V průběhu natáčení Ženatý se závazky se objevila v roličce dívky Sharony v komedii Tima Burtona Mars útočí! "Mars Attacks! " (1996) a drsném dramatu Gregga Arakiiho Zkurvená nuda "Nowhere" (1997).

Po neshodě s produkcí o honoráři hlavního představitele televizního seriálu Ženatý se závazky Ala Bundy, se Christina objevila v akční komedii hongkongského ražení "Big Hit" (1998) a v parodii Jima Abrahamse Maffiósso "Jane Austen's Mafia!" (1998). Vedle divácké přízně se jejím zatím největším oficiálním úspěchem stala nominace na Zlatý globus za hlavní roli v úspěšném televizním sitcomu společnosti NBC Jesse (1998).

V thrilleru "The Giving Tree" (2000) si zahrála se svým budoucím manželem Johnathonem Schaechem, kterého si 20. října 2001 vzala. Její další tentokráte filmová komedie se jmenuje Návštěvníci: Cesta do Ameriky Just Visiting (2001), po boku Jeana Rena v dvojroli princezny Rosalindy a Julia Malfete. Komedie o francouzském hraběti Thibaultovi, který se nečekaně dostane ze středověké Francie do moderního Chicaga.

O rok později si Chritina zahraje s Cameron Diaz v kritikou velmi dobře přijatém filmu Prostě sexy "The Sweetest Thing" (2002), role která jí pasovala na herečku významných filmových rolí. Což potvrzuje připravovanou rolí v "A View from the Top" po boku Gwyneth Paltrow.

fotky

14. června 2008 v 21:20 | Vevík
Christina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina ApplegateChristina Applegate

fota z filmu

14. června 2008 v 20:59 | Vevík |  Letuška první třídy
Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)
Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)Letuška první třídy (View from the Top)
Letuška první třídy (View from the Top)

o filmu

14. června 2008 v 20:48 | Vevík |  Letuška první třídy
Letuška první třídy - View from the Top
Originální název: View from the Top
Motto: Nepřestávej, dokud nedosáhneš vrcholu!
Typ filmu: Komedie, Romantický
Rok výroby: 2003
Režie: Bruno Barreto
Hrají: Christina Applegate, Candice Bergen, Marc Blucas, Rob Lowe, Mike Myers, Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo, Jessica Capshaw, Stephen Tobolowsky, Frederick Coffin, Chelsey Cole, Nadia Dajani, John Francis Daley, Stacey Dash, Troy Evans, David Hayward, Jorge R. Hernandez, Duane King, Joshua Malina, Christina Malpero, Merrilee McCommas, Mary McNeal, Stephanie Miller, Susan Mosher, Emile Ohayon, Robyn Peterson, Jon Polito, Kelly Preston, Daniel Raymont, Donnamarie Recco
Popis: Donna Jensenová žije stejný život jako její vrstevnice z městečka Silver springs. Netouží ovšem po ničem jiném než po tom, vypadnout z rodného hnízda a nebýt jako její matka - bývalá exotická tanečnice, která si život zkazila sérií neúspěšných partnerských svazků.

Jednoho večera, když si připadá úplně na dně, Donna v televizi uvidí rozhovor se Sally Westonovou - oslnivou zralou ženou, která našla smysl svého života jako letuška. Donna neváhá ani okamžik a vyrazí dobýt svět.

Malá letecká společnost Sierra Airlines se však ukáže být jen potvrzením skutečnosti, že by se nikdo neměl smířit s kompromisy. Lety z Fresna a zpět v trapné sexy uniformě Donně brzy začnou připadat přiliš přízemní, i když v kolegyni Sherry se domnívá najít opravdovou kamarádku. Dívčiným cílem se stává velká, prosperující společnost Royalty Airlines provozující mezinárodní lety na špičkové úrovni.

Absolvovat přijímací řízení a náročný výcvik není žádná zábava, Donna se však drží svého snu. Kariéra letušky v 1. třídě - a to potvrzuje i zkušená veteránka Westonová, která se ambiciózní dívky ujme - ovšem předpokládá nechat dole na zemi celý soukromý život. A to i včetně sympatického, opravdově zamilovaného studenta práv Tima Stewarta…..

další obrázky

13. června 2008 v 18:20 | Vevík |  Láska