o filmu Líbánky

6. února 2008 v 20:23 | Vevík |  Líbánky
Originální název: Just Married
Motto: Byly to perfektní líbánky... dokud nezačaly :o)

Typ filmu: Komedie

Rok výroby: 2003

Hrají: Veronica Cartwright , Ashton Kutcher , Brittany Murphy , Christian Kane , Monet Mazur , David Moscow , David Rasche , Thad Luckinbill , David Agranov , Taran Killam , Raymond J. Barry , George Gaynes , Laurent Alexandre , Sandy McCormack , Timmy Fitzpatrick , Francesco Fantasia , Alex Ardenti , Robert Branco , Anderson Goncalves , Lorenzo Caccialanza

Popis: Tom Leezak a Sarah McNerney. On sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě.
Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiloval! Tom se okamžitě přizpůsobil Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za "rytíře v rezavém brnění!" Jenže svatba je ... a veliká.
Po ní mladý pár - s vyhlídkou dokonalé dovolené - vyrazí do Itálie. Ale díky Sářině bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a díky řetězci neúnavných propletenců smůly, procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama