Únor 2008

fotky-50 cent

29. února 2008 v 22:00 | Vevík |  50 cent
50-Cent-am01.jpg50-Cent-am02.jpg50CentUMVD001.jpg50 Cent-CSH-017683.jpg

životopis

29. února 2008 v 21:56 | Vevík |  50 cent
50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica / Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její smrti se Curtise ujali prarodiče.
Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio. Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil sestavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí, brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent, Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit.
V roce 1999 zaujal 50 Cent producentské duo Trackmasters, proslavené několika platinovými alby např. J. Lo - Jennie From The Block nebo All Stars Space Jam, a to ho představilo u Columbia Records. Fifty podepsal u Columbia Records smlouvu a hned začal pracovat na svém debutovém albu Power Of The Dollar. Při nahrávání tracků strávil 2 a půl týdne zavřený ve studiu, o čemž se s nelibostí zmiňuje ve své autobiografii. Album Power Of A Dollar nebylo oficiálně nikdy vydáno, došlo jen k jeho propagaci. Některé časopisy, např. Blaze, označili Fiftyho debutový počin za klasiku. O pozdvižení se postarala skladba How To Rob An Industry Nigga, kde se Fifty představil jako hladový, šílený nováček, který touží po okradení známých rapperů. Mezi "napadenými" nechyběli producenti, rappeři a r'n'b zpěváci zvučných jmen jako: Jay-z, Busta Rhymes, Rza, Raekwon, Timbaland, Big Punisher, Sticky Fingaz, ODB, Trackmasters, Ghostface Killah, Will Smith, Bobby Brown a Whitney Houston, Lil Kim, Mariah Carey, Missy Elliott, P. Diddy, DMX, Naughty By Nature a další. Ohlas byl obrovský, někteří samozřejmě odpověděli na povedenou parodii diss tracky. Jay - Z odpověděl dissem Go Against Jigga Your Ass Is Dense / I Am About A Dollar What The Fuck Is 50 Cent. Fiftyho odpověď Be A Gentleman mnoho lidí neslyšelo, protože u Columbia Records už nestačila vyjít. Některým kritizovaným se tento druh humoru buď líbí nebo zapomněli na hrdost, aby si později mohli ukrojit kousek z koláče slávy 50 centa. Tak třeba Missy Eliott si ho přizvala na své album Under Construction a Lil Kim ho i přes diskriminující slova featuje na soundtracku k 8 Mile v písničce Magic Stick. O pár let později Fifty o kontroverzním tracku How To Rob prohlásil: "Ta píseň byla nejlepší co se mi mohlo přihodit, nahrál jsme ji, protože jsem se potřeboval odlišit od spousty dalších rapperů na mém labelu. A povedlo se, najednou znal 50 Centa každý. Text jsem napsal cestou do studia, obsahoval pravdu a všichni to věděli. Krádež byla z důvodů mé tehdejší finanční situace pro mě aktuální téma. Ale byl to pochopitelně hlavně pokus o upoutání pozornosti."
Půl roku po dokončení svého prvního alba, 24.května 2000, byl 50 postřelen před domem svých prarodičů. Zasáhlo ho devět kulek. Fifty strávil v nemocnici sice jen 13 dní, ale stálo ho to smlouvu, protože Columbia Records se zalekla negativní publicity a rozšiřování nelegálních kopií Power Of The Dollar po internetu. Od tohoto incidentu se Fifty pohybuje téměř neustále s neprůstřelnou vestou a nechal dokonce vyrobit speciální vestu i pro svého syna. 50 se vyjádřil k útočníkovi v časopise Rolling Stone: "Syn smrti, kdo mě postřelil."

Fifty se musel vrátit zpátky na ulici a pokračovat v dealování drog, aby měl peníze na mixtapes.V tomto období také vzniká rozvleklý beef s Ja Rulem. Ja Rule sleduje Fiftyho jak se v jednom klubu baví s týpkem, který mu před týdnem ukradl šperky, potom dojde před klubem k rvačce a několik členů Murder Inc. zraní Fiftyho nožem. 50 Cent spolu s Sha Money XL nahrál přes 30 songů a na jaře 2001 zveřejnil neoficiální LP Guess Who's Back, které vzniklo přepracováním materiálu od umělců jako jsou Jay-Z nebo Raphael Saadiq. Deska se dostala až k Eminemovi, který později 50 Centa v rádiu označil za svého nejoblíbenějšího rappera. Protože stejný názor měl i Dr. Dre podepsal Fifty zanedlouho smlouvu u Shady/Aftermath Records. V té době také vrcholí beef s Ja Rulem. Jestli má spor co dočinění s vraždou Fiftyho mentora Jam Master Jaye v listopadu 2002 je ve hvězdách. Intenzivního vyšetřování se vraždě dostalo i z důvodu údajné souvislosti s drogami. Label Murder Inc. je údajně financován penězi jistého mafiánského bosse, se kterým měl Fifty shodou náhod problémy už za dob kdy se věnoval dealování drog. Ja Rule vedl proti Fiftymu očerňující kampaň, mimo jiné ho označil za policejního informátora. V roce 2002 Fifty spolu s G-Unitem vydává další dvě neoficiální LP pod názvem 50 Cent Is The Future a No Mercy, No Fear, kde se objevil i track Wanksta, který nebyl původně určen do rádií, ale stal se nejžádanějším hitem právě na rádiích v New Yorku a objevil se i na soundtracku k Eminemově filmovému debutu 8 Mile.
V roce 2003 vychází Fiftymu první oficiální album Get Rich Or Die Trying, kterého se první týden prodalo 872.000 ks, čímž překonalo i debut Snoop Dogga. Dr. Dre a Eminem umožnili 50 založení labelu G-Unit Records. U nového labelu podepsali původní členové G-Unitu Lloyd Banks, Tony Yayo a Young Buck a v roce 2003 vychází i společné album G-Unitu Beg For Mercy, po němž následují sólové projekty jednotlivých členů. Fifty také vydal DVD The New Breed, investoval do své vlastní oděvní firmy a stejně jako Jay-Z přivádí na trh vlastní kolekci bot ve spolupráci s firmou Reebok. I to je důkazem, že někdejší beef mezi nimi je minulostí. Proti spolupráci 50 s Reebokem se postavil konzervativní moderátor Bill O'Reilly. Jeho bojkot, ale neměl na prodej G-Unit sneakers nakonec žádný negativní dopad. Reklama vztahující se k tomuto produktu byla ve Velké Británii zakázána, z důvodu že obsahuje jeden z Fiftyho songů údajně propagujících násilí. V roce 2004 z iniciativy šéfa Interscope podepisuje u G- Unit Records The Game. 50 vydává další neoficiální LP Fiddy The Hottest Nigga.
V roce 2005 vychází Fiftymu album The Massacre, o rozruch se postaral track Piggy Bank, který je vyhlášením války některým rapperům jako jsou Nas, Jadakiss a Fat Joe. Důvodem k tomu jsou mimo jiné také jejich vazby s Ja Rulem. U labelu G-Unit podepisují Olivia, DJ Whoo Kid, rapper Spider Loc a velkým překvapením jsou další přírůstky Mobb Deep, M.O.P. a Mase. Stále častěji se také objevují zprávy o neshodách nebo dokonce beefu mezi 50 Centem a Gamem. Game byl dokonce vyhozen z labelu G-Unit Records, o něco později ho ale Fifty vzal zpátky a veřejně se usmířili na tiskové konferenci, při příležitosti založení charitativní organizace G-Unity. I přes velký úspěch jejich duetů Hate It Or Love It a How We Do mají spolu spíš špatný vztah. Fifty se v roce 2005 objevuje i jako hlavní postava hry Bulletproof a znovu je mu vyčítáno, že propaguje násilí. Na názor, že tato hra může někoho poškozovat Fifty reaguje: " Člověk, který se nechá ovlivnit počítačovou hrou musí podle mě už nějak poškozený být. Takovou osobu by v podstatě muselo negativně ovlivňovat téměř všechno." 50 Cent vydává také svou autobiografii v knižní podobě pod názvem From Pieces To Weight : Once upon a time in Soutside Queens. Pod názvem Get Rich Or Die Trying vychází 50 filmový debut, inspirovaný jeho životem a soundtrack k tomuto filmu.

love obrázky

12. února 2008 v 21:58 | Vevík |  Láska
Zvětšit obrázek pic73[1].jpgZvětšit obrázek pic68[1].jpgZvětšit obrázek pic66[1].gifZvětšit obrázek pic54[1].jpgZvětšit obrázek pic13[1].jpgZvětšit obrázek !19[1].jpgZvětšit obrázek kiss me in the rain.jpgZvětšit obrázek i love my boyfriend.jpgZvětšit obrázek 619979jszw5xy34n[2].jpgZvětšit obrázek 18087781[1].jpgZvětšit obrázek 18036535[1].jpgZvětšit obrázek 17547898[1].jpgZvětšit obrázek 16440354[1].jpgZvětšit obrázek 16440290[1].jpgZvětšit obrázek 15747861[1].jpgZvětšit obrázek 15747760[1].jpgZvětšit obrázek 11044233[1].jpgZvětšit obrázek 9898435-11518902[1].jpgZvětšit obrázek 9898435-11518211[1].jpg

fotky štěňat

12. února 2008 v 14:45 | Vevík |  štěňátka

Lvi foto

12. února 2008 v 14:32 | Vevík |  Lvi
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Žirafky

12. února 2008 v 14:29 | Vevík |  Žirafy
Žirafa kapská (Giraffa camelopardalis)Žirafy v pražské ZOOŽirafa kapská (Giraffa camelopardalis)Žirafa kapská (Giraffa camelopardalis)Žirafa kapská (Giraffa camelopardalis)

fotky překrásnejch pejsánků jménem JORKŠÍRCI :-*

12. února 2008 v 14:26 | Vevík |  Jorkšírci
http://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_vanderlinden.jpghttp://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_cope.JPGhttp://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_terry.jpghttp://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_p.jpghttp://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_adriana.jpg
jééééééé já je prostě láskuju :-*:-*

Diplom

10. února 2008 v 21:38 | Vevík

motorky-foto

6. února 2008 v 21:06 | Vevík |  Motorky
Yamaha R46 RossiHonda CBR1000RRSuzuki GSX-R750BMW K 1200 RKawasaki ER6NNa obrazek klikněte pravý tlačítkem a vyberte 'Nastavit jako pozadí'Suzuki GSX-R 1000

Fotky Čistychov

6. února 2008 v 21:01 | Vevík |  Čistychov

fotky ne-yo

6. února 2008 v 20:49 | Vevík |  Ne-yo
http://diary.jp.aol.com/2nspefhy/img/1157557419.jpghttp://i28.photobucket.com/albums/c232/Chynn123/Tami-and-Ne-Yo.jpghttp://entimg.msn.com/i/msn_video/ne-yo_stay.jpghttp://www.indarnb.ru/i/music/artists/B650F28435D37088/photo.jpghttp://backtorockville.typepad.com/photos/live_in_kc/ne_yo_at_verizon_september_24.jpg
http://www.indarnb.ru/i/music/artists/B650F28435D37088/photo.jpg

fotky k filmu

6. února 2008 v 20:44 | Vevík |  Moderní popelka


info o filmu

6. února 2008 v 20:31 | Vevík |  Italské prázdniny
Typ filmu:Komedie
Rok výroby:2003
Hrají:Hilary Duff , Robert Carradine , Yani Gellman , Antonio Cupo , Artine Brown , Adam Lamberg , Daniel Escobar , Peter Kelamis , Alessandro Cavalieri , Riccardo Marino , Michael Carrat , Giulio Maria Berruti , Matteo Perrazini , Marcus Hondro , Stefano Colacitti , Jackson Rogow , Brent Chapman , Dan Joffre , Claude Knowlton , Michael H. Fall , Peter Grasso , Stefano Giulianetti
Popis:Walt Disney Pictures uvádí Italské prázdniny, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu.Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?


o filmečku :-)

6. února 2008 v 20:26 | Vevík |  Žába k zulíbání
film: komedie
režie: Tom Brady
hrají:
Rob Schneider, Anna Faris, Matthew Lawrence, Eric Christian Olsen, Robert Davi, Melora Hardin, Alexandra Holden
obsah:
"I z ošklivého káčátka se může stát krásná labuť. I z krásného děvčete se může stát hnusný chlap."

Jessica Spencerová je přesvědčena o tom, že má dokonalý život. Je nejatraktivnější a nejpopulárnější dívkou na střední škole, kapitánkou týmu roztleskávaček a schází se s hráčem fotbalového mužstva, o kterém mohou ostatní dívky jenom snít. Když se ale jeden den probudí v těle třicetiletého muže, obrátí se její život naruby. Sama brzy zjistí, že pro dívku, která se potřebuje bez přestání holit, není jednoduché stavět na vzhledu. A ještě předtím, než začne hledat způsob, jak se vrátit do své původní podoby, musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a získat zpět svého přítele - a to vše v kůži dospělého muže

fotky

6. února 2008 v 20:25 | Vevík |  Líbánky

o filmu Líbánky

6. února 2008 v 20:23 | Vevík |  Líbánky
Originální název: Just Married
Motto: Byly to perfektní líbánky... dokud nezačaly :o)

Typ filmu: Komedie

Rok výroby: 2003

Hrají: Veronica Cartwright , Ashton Kutcher , Brittany Murphy , Christian Kane , Monet Mazur , David Moscow , David Rasche , Thad Luckinbill , David Agranov , Taran Killam , Raymond J. Barry , George Gaynes , Laurent Alexandre , Sandy McCormack , Timmy Fitzpatrick , Francesco Fantasia , Alex Ardenti , Robert Branco , Anderson Goncalves , Lorenzo Caccialanza

Popis: Tom Leezak a Sarah McNerney. On sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě.
Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiloval! Tom se okamžitě přizpůsobil Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za "rytíře v rezavém brnění!" Jenže svatba je ... a veliká.
Po ní mladý pár - s vyhlídkou dokonalé dovolené - vyrazí do Itálie. Ale díky Sářině bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a díky řetězci neúnavných propletenců smůly, procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky.

o filmu

6. února 2008 v 20:20 | Vevík |  What a girl wants?(co ta holka chce?)
Originální název: What A Girl Wants
Motto:Bláznivá romantická komedie o hledání otce a životní lásky.
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2003
Země původu: USA
Režie:Dennie Gordon
Hrají: Amanda Bynes, Oliver James, Colin Firth
Popis: V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou …